Hatice BİLGİNSOY

BAŞKAN

Biyografi

Kulüp başkanımız Sn. Hatice Bilginsoy Adıyaman Besni’li olup ilk ve orta öğrenimini Gaziantep İstiklal İlkokulu’nda, Lise eğitimini Gaziantep Atatürk Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise Çukurova Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

10 yıl özel bankalarda yöneticilik yaptıktan sonra iş hayatına tekstil sektöründe eşi Sn. İdris Bilginsoy ile birlikte kurdukları Adam Dış Ticaret Ltd. Şti. firmasında devam etmeye karar vermiştir. 2003 yılı itibariyle Adam Dış Ticaret Ltd. Şti. yönetim kurulunda yerini alarak uluslararası ticaret hayatının başlangıcını yapmıştır. Araştırmacı ve girişimci bir anlayışa sahip olması dolayısıyla birçok ülkeye seyahat edip farklı alanlarda yatırımlar yapmıştır.

Sn. Hatice Bilginsoy iş hayatının yanı sıra sosyal yaşantısında da birçok sivil toplum kuruluşunda yer almaktadır. Birçok farklı alanda sosyal sorumluluk projelerine katılarak bu tarz proje ve etkinliklerin büyük destekçilerinden olmuştur.

Bütün bunların yanı sıra 3 çocuk annesi olan Sn. Hatice Bilginsoy, çağdaş, yenilikçi, çalışkan ve sosyal bir nesil yetiştirmenin ne kadar önemli olduğunu her fırsatta vurguluyor. Geleceğe yön veren ve her koşulda dik durmayı bilen güçlü kadınlar yetiştirme hedefiyle Adam Voleybol Spor Kulübü başkanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim

Telefon :  +90 342 230 60 52
E-Posta: info@adamvoleybol.com