Blog

Caption aligned here
05
Ara
2022

Sosyal sorumluluk projesiydi… Sultanlar Ligi’ne koşuyorlar

Gaziantepli Hatice Bilginsoy, önce ailenin ilk okuyan kızı oldu. Ardından bankacılığa başladı. İçindeki ‘yenilik’ heyecanı dinmeyince de tekstil işine atıldı. 3 yıl önce ise kolları dezavantajlı kız çocukları için sıvayıp voleybol kulübü kurdu. Hedefi 1. Lig’e çıkan takımını Sultanlar Ligi’ne taşımak...
Read More
15
Mar
2022

Adam Voleybol’dan fark yaratan çalışma

Sigorta Shop Voleybol 1. Lig’de mücadele eden Adam Voleybol Spor Kulübü fark yaratacak bir projeye imza attı. Sarı Lacivertli takım 22/23/24 Mart tarihlerinde Bursa’da oynanacak olan play off yarı final maçlarına Türkiye’de şiddete uğramış, şiddetten dolayı hayatını kaybetmiş kadınların isimlerinin yazılı olduğu formayla çıkacak. “DUYARLILIK OLUŞTURMAK İSTEDİK” Kulüpten bu özel çalışmayla ilgili şu açıklama yapıldı: Ülkemizde artarak devam eden ve üzülerek takip ettiğimiz kadın cinayetlerine dikkat çekmek adına 22/23/24 Mart...
Read More
03
Eki
2020

Gaziantep Adam Voleybol Spor Kulübü’nü ağırladık

Gaziantep Adam Voleybol Spor Kulübü ile ilk hazırlık maçımızı yaptık. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde 4 set üzerinden oynanan karşılaşma 2-2 eşitlikle tamamlandı. Karşılaşmayı Yöneticimiz Simla Türker Bayazıt da izledi. Karşılaşmanın setleri, 23-25, 25-17, 25-21, 21-25 tamamlandı.
Read More
20
May
2022

Adam Voleybol’dan yepyeni bir proje: “Karış Karış Gaziantep, Adım Adım Olimpiyat”

Sigortashop Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nin sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkan kulübü Adam Voleybol Spor Kulübü,  Gaziantep’te, kız çocuklarını sporla buluşturma, yeteneklerini geliştirme ve onlara rehberlik ederek olimpiyatlarda mücadele edecek sporcular yetiştirme amacıyla “Karış Karış Gaziantep, Adım Adım Olimpiyat” projesi için gerekli il adımlar atıldı.
Read More
24
Nis
2022

Şeyma Nur Akbulut Adam Voleybol’da

Yeni sezon kadro planlamalarına devam eden Adam Voleybol,  başarılı orta oyuncu Şeyma Nur Akbulut ile anlaşmaya vardı.
Read More
26
Mar
2022

Çok istediğimiz Sultanlar Ligi’ne çıkacağız

Play-off Yarı Final maçlarında çok farklı duyguları bir arada yaşadıklarını söyleyen İdris Bilginsoy, “Uzun lig maratonunda grubumuzda ikinci olarak geldiğimiz yarı finalde ilk iki gün 3-2 sonuçlanan maçlar oynadık. Bu sonuçlar tabii ki oyuncularımızı psikolojik açıdan çok etkiledi.
Read More
24
Mar
2022

Kritik maçı kazanan Adam Voleybol, Final etabında

Karşılaşmanın en skorer oyuncusu takımına kazandırdığı 24 sayıyla Adam Voleybol’dan Brittany Abercrombie oldu. Gaziantep ekibinde Stephanie Enright 18, Hande Naz Şimşek 17, Dilan Yaşar 15 sayıyla skora katkı verdi. Muratpaşa Belediyespor’da mücadeleyi Katerina Zhidkova 15, Ayşe Çürük 14, Sena Nur Kasap 12 sayıyla tamamladı.
Read More
09
Mar
2022

Adam Voleybol net skorla kazandı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde oynanan maça Gaziantep temsilcisi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Milletimiz güçlü bir millet olmaya azmetmiştir. Bunun gerçeklerinden biri de kadınlarımızın her konuda yükselmelerini sağlamaktır.” sözünün yer aldığı pankartıyla çıkarak günün anlam ve önemini vurguladı.
Read More
1 2 3 4